Online kurz - Jak si zachovat zdravé zuby po celý život? Zdarma!

06.01.2019

KURZ JE ZDARMA ! STAČÍ SE PŘIHLÁSIT :)

MUDr. Petr Bednář Ph.D. je přední český odborník na prevenci proti zubnímu kazu. 
V jeho krátkém kurzu se dozvíte, proč většina populace přichází v průběhu života o své zuby, proč si zubní protézu člověk spojuje s  důchodci a co můžete udělat pro to, abyste si své zuby zachovali zdravé až do konce života. 
V první lekci se dozvíte, jak vypadá zub, co se děje v ústech a co naše zuby ohrožuje. Dále vám vysvětlí, proč nefungují řešení, která nám předkládají média a proč lidé přícházejí o zuby. Poví vám o tom, co máte chtít od svého zubaře a jak poznat toho kvalitního. Především vám ale dá jasný návod na to, co máte udělat, abyste si zachovali zdravé zuby po celý život. 
Kurz uzavírá volný rozhovor, ve kterém Petr zodpovídá nejčastější dotazy, jako jsou například: Jaká je nejlepší pasta? Jaký je nejlepší kartáček? Jak dlouho si máme čistit zuby? A spoustu dalších. 

,,Během studentských let jsem měla příležitost účastnit se různých školení Dental Prevention pod vedením pana doktora Petra Bednáře. Je pro mě velikým vzorem – naučila jsem se od něj nejen, jak si správně čistit zuby, ale také to, jak motivovat své pacienty k hygieně. 

Svým pacientům často říkám, že není nikdy pozdě začít. Pořád je čas poznat ten skvělý pocit, kdy cítíte, jak jsou vaše zuby hladké a váš dech svěží. 

Už to nebude jenom o obyčejném čištění zubů. Bude to čištění zubů tou správnou technikou a bude to o proměně denní rutiny v radost. 

Zkusme to společně.

MDDr. Nguyen Thuy Linh , leden 2019