O nás 

Náš tým

Historie ordinace

Na budování ordinace se podílela paní doktorka MUDr. Hana Hromádková, zubní lékařka s dlouholetými zkušenostmi. Předtím byla ordinace provozována v Kladně ve Vašíčkově ulici. Paní doktorka spolu se svojí sestřičkou Magdou poskytovala svým pacientů pečlivou péči a díky její důslednosti se mohou její pacienti pyšnit výbornou hygienou a zdravým chrupem. Vždy šla s dobou a vzdělávala se, tím nové poznatky a způsoby ošetření přinesla do své ordinace. 

V roce 2010 nastoupila paní doktorka MDDr. Alice Valášková (nyní Hille), vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni spolu se svojí sestřičkou Lenkou. Během první poloviny roku 2013 jsme začali poskytovat služby i v oblasti dentální hygieny a připojila se k nám dentální hygienistka Mgr. Jasněna Matoušková. Naším cílem je postupně posilovat aktivní preventivní péči ve spolupráci s pacienty.

V roce 2016 vedení ordinace převzal zubní lékař MDDr. David Hille, který vyniká ve stomatochirurgii a rozšířil nabídku služeb o dentální implantáty.  Od srpna 2018 s námi působí absolventka lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Hradci Králové, zubní lékařka MDDr. Nguyen Thuy Linh a zubní sestřička Renáta.

Všichni členové našeho týmu sdílí jednu společnou věc: nadšení v oboru a pečlivost v péči o své pacienty. 

Během Covidu v roce 2020 odešla paní doktorka Hromádková do důchodu a dentální hygienistka Jasněna nyní působí v Praze. 

S týmem se letos loučí doktorka Linh, a dále bude působit v Praze. Svým vděčným pacientům vzkazuje: ,,Nezapomeňte pravidelně mezizubákem a když už chcete švindlovat, tak ob den, plak zraje 48 hodin. "